veš da so tko je to po slovenskih threadih večina se obnaša kot da so boga za jajca prjel in vso pamet na svetu požrli in skrivajo te videe po privat skupinah namesto da delijo če pa vidim nekoga ki napiše da ne bo delil ker je on plačal za to je pa še huje kot da bo zgubil če bo delil kaj a boš v grob nesu to svašta folka se najde med slovenskimi/balkanskimi uporabniki foruma

























