Tu nu ai ce face decat sa stai sa astept cineva sa posteze ceva ? Termina demagogia asta de 3 bani, ca, repet, nu te-a intrebat nimeni.
Am pus pentru ca am vrut sa pun, si am obtinut exact ce am vrut sa obtin cu asta. Pierde-te
Am pus pentru ca am vrut sa pun, si am obtinut exact ce am vrut sa obtin cu asta. Pierde-te


























Atata timp cat pui o poza in care ne arăți ca exista terminați care plătesc atât fără sa pui video cum se numește ? Voiai doar sa ne anunți ?