Az ez előtti képét méjus 7. én töltötte fel és azt kitörölte, ugyanebben a pózban volt azon a képen is. Én múlt hónapban adtam utolsó esélyt neki, ha kell neki a pénz akkor addig csinálja míg össze nem gyűlik és befejezi azonnal és máshol van jelen. Tehát ne hagyjátok magatokat behúzni, kíváncsi vagyok, valyon most mire kellett neki a pénz, múlt hónapban arra mert kiment a felső ajkából a töltés és május 7-re összegyűlt a lóvá 30 dolar=12000ft/feliratkozo. Kváncsi vagyok most csinálni fogja e és egy egész hónapon át lófaszt se fog tölteni fel, sőt nem is válaszol üzenetekre fent, egyszóval rajtatok él kik feliratkoznak. ne hagyjátok magatokat kihasználni

























