Requests Dijana OG - Macedonia


novite videa
 
3 Comments
Fakitard
Fakitard commented
Bravo za postot, ama ovaa kalasturava od 10 videa barem na edno da ja izvadese cickata
 
J
JigSawPuzzle commented
Link is dead 🥵
 
S
Stefanovv571 commented
Postavi gi uste ednas ako mozes
 

Deleted member 1555745

New member
Deleted Account
Look at you! Newbie Getting Addicted A Year Of Service
Jun 15, 2021
3
150
Eve reup na novite videa
 
3 Comments
D
deckoizburde commented
bravo druze, svaka cast. Samo epten nikakvi videa turala ovaa, baska lici ko da smrdi
 
M
mattuka94 commented
sta je ovo kao da joj instagram gledam a ne onlyfans'??
 
F
Filip Sharinov commented
Linkot ne se otvara prati go vo mega file
 

Deleted member 5247223

New member
Deleted Account
Newbie Getting Addicted
Nov 11, 2023
1
10
 
R
RodMSerling90 commented
Re-up neka napravi nekoj sto gi simnal.🙏 Koj i da gi uploadiral go izbrisal akauntot. :cautious:
 
D
Dakii33 commented
Reup bratce ajde
 
Elite6969
Elite6969 commented
uspea li nekoj da spasi nesto?
 
M
Mirkotvirko commented
Linkov mrtovv do daska
 

Ovie dve uspeav da gi simnam od linkot pogore pred da isceznat , ne se moi nemozam da potvrdam dali se real ✌️😁
 
2 Comments
S
Stefanovv571 commented
Real se!!! Car🙌👑
 
M
Majkati6969 commented
Zs nemozam da gi vidam preprstigi vo normalen file
 
Here you have something
Enjoy and leave a like
 
HungFocker
HungFocker commented
Druže, previše je takvih tipusa koji samo razgledavaju po forumu godinama i prose. Onda kada se nađe neka 'budala' koja nešto kupi i postavi za takve tipuse oni sebi uzimaju za pravo da stavljaju dislike i kenjaju. Zbog takve većine i ne zaslužuju da se išta stavi. Sad da li je ona zajebala onoga koji je kupio - to je drugo pitanje :PepeLaugh:
 
SamoRazgleduvame
SamoRazgleduvame commented
Just stating it (not blaming you or anything), because if you paid for that shit I think she ripped you off.
 
SamoRazgleduvame
SamoRazgleduvame commented
Veliki defender internet prostora, mora na svaki thread da pocnesh sranje.
Koj ti kurac, uz duzno postovanje. Uzimam za pravo da stavim dislike i da kenjam, WOW boga ti... who died and made you King of Social Media Girls. Ako smetam da neshto ne valja, mislim da je ok da kazem to, nigde na forumu ne pishe da se ne sme diskutirat o stvarima, ja rado bi da je ona, ali nije. Niti sam coveku reko neshto licno, niti ga uvredio.
Ne morash nishta uploadirat bajo, samo molim te, ne seri... and get off your high horse.
 
HungFocker
HungFocker commented
Samo ti razgleduvaj prijatelju kao do sada i komentariši. Nisam te ni spomenuo niti ti oduzeo to pravo 🤣. Sramotiš svoj narod kao većina te zajednice na ovom forumu. Ostavio si medalju za slike od iste ženske 2 posta iznad. Da si imalo korektan napisao bi da to lako moguće nije ona i da ona prodaje fejk umesto da si čoveku dao dislike i napisao 'bullshit'. Samo ti razgleduvaj i traži klipcinjata pa kad neko nešto stavi budi tako 'korektan'.
I da nadodam izgleda i da Makedonke na Onlyfansu sramote svoj narod jer je puno njih skem ili polu-skem.
 
Last edited:
S
Sanja-fufa commented
SamoRazgleduvame
SamoRazgleduvame commented
Legendo moja najveca produzi da uploadirash i da vjerujesh u svoje mislenje, ne planiram se svadjat dodatno jer te postujem zbog tvoj doprinos na forumu.
p.s. ne trazim nishta od niko bajo, razgledaj mi aktivnost (jer znam da to obozavash radit ljudima)
p.s.s za slike gore nisam nishta komentirao jer to je stvarno ona, pre vishe godina je bio leak od njeni nudes... njene su sise , a tamo gde ima tetovaze je prekrila, tako da jebiga bajo
:PEPECOOL: