Requests Janii_18/Janicijevic

Mislim da mala radi klasicnu navlakusu, i da nece pokazati nista, hoce da uzme sitnu lovu i to je to
 
Z
ZuZus commented
Iskreno, ne dam joj 1200 dinara za 15 slika jer znam da ne radi HC. Ili da nauči da pljuga ili da snimi par poštenih setova pa da joj doniramo.
 
N
Nikce10 commented
Pokazuje, ali za ozbiljne pare... malo je ludih da to plate, a jos manje onih koji bi to podelili...
 
Z
ZuZus commented
Ako hoće 100€ ne samo da bi morala da nauči da pljuga, već da nauči da pljuga specifično meni 💀
 
M
mrforever9791 commented
Likuša je prevara, isto kao i njena drigarica Leontina. Secam se u srednjoj su imali svoj cenovnik u školskom wc-u. Iz mesta Rača su, došle u Bg kao da studiraju, a u stvari pokušavaju da postanu kurave. 20e je bilo pušenje kod Leontine kolko se sećam.
 
B
bnfkywbmjwhieqsknf@nthrw. commented
Ne vidim ovde opciju da ti pisem. Ako imas nesto zanimljivo od Jani za podeliti, bio bih ti zahvalan :)
 
B
buredo commented
Ljudi da vas obradujem imam jani, poslao mi drugar od drugara iz Bg-a
samo ne znam kako da mu skinem sa kompa ako imate neki predlog slobodno
 
P
pokvarenavjeverica commented
dal ima neko nesto od nje?
 
M
mitebalije commented
Imaš sajt zove se Send Anywhere, tamo izabereš fajl na kompu, pošalješ i na telefonu na istom sajtu ukucaš tu šifru koju ti da i stigne ti
 
Nov 3, 2023
3
209
Evo braco, uspeh da se izdogovaram sa debilom da nam da kurvu
Uzivajte
 
M
mladi_pastuv98 commented
Moze reup
 
L
Lokokoko69420911 commented
Reup 🙏
 
B
buredo commented
Mnogo vas me cima u dm-u za reup i da saljem posebno... Meni otvara megu ali evo gofile, skinite i delite, ne budite sebicni
 
M
marko1995 commented
Jel samo meni ni gofile ne radi?