Requests Marija Meglaj

  • Thread starter Deleted member 153699
  • Start date
D

Deleted member 153699

Guest
 
Comment
D

Deleted member 153699

Guest
Ne izgleda mi baš kao da je ona i da je to njen stil... ?
 
Comment
Zao mi je sto vas moram razocarati ali nije ona, to je jedna zenska iz Vinkovaca ili Osijeka mislim( provjereno ), pa pogledajte samo velicinu sise, Marijine su daleko vece
A od videa i slika postoji samo ono sto je ona objavljivala na instagramu, mala je pametna niju ju lako zajebat
Ako nosis naocale, ili mijenjaj doktora ili dioptriju :)
 
Comment
Ako nosis naocale, ili mijenjaj doktora ili dioptriju :)
Frende zenska je daleko premrsava da bi bila Marija, nema pola njezine guzice a na 1:31 se vidi da je ravna ko daska, a takve naocale su prije koju godinu bile jako popularne i puno cura ih je nosilo. Vidio sam temu na jednom forumu gdje je ovaj video demantiran i i stavljene su slike te cure i tog kluba, niti cura niti klub veze nemaju sa Zagrebom nego je neka selendra. Evo ti screenshoot da vidis o cemu pricam kad ti kazem da nema sisu
You must be registered for see images attach
 
Comment
Frende zenska je daleko premrsava da bi bila Marija, nema pola njezine guzice a na 1:31 se vidi da je ravna ko daska, a takve naocale su prije koju godinu bile jako popularne i puno cura ih je nosilo. Vidio sam temu na jednom forumu gdje je ovaj video demantiran i i stavljene su slike te cure i tog kluba, niti cura niti klub veze nemaju sa Zagrebom nego je neka selendra. Evo ti screenshoot da vidis o cemu pricam kad ti kazem da nema sisu
You must be registered for see images attach
Burazeru dok ne vidim ime i facu te cure o kojoj pricas uopce ne vjerujem u te price. A i pogledaj strukturu face i ostalog, ista Marija tako da...
 

Attachments

  • 1576325850297.png
    1576325850297.png
    481.4 KB · Views: 87
  • 1576325865724.png
    1576325865724.png
    481.4 KB · Views: 119
Comment
Burazeru dok ne vidim ime i facu te cure o kojoj pricas uopce ne vjerujem u te price. A i pogledaj strukturu face i ostalog, ista Marija tako da...
Lice jedva da se vidi dok je za guzicu i sise ocito da ih nema za razliku od Marije, gle uvjeravat te dalje necu, to ti nije Marija, a ti zivi u lazi
 
Comment