Requests leona kőmíves

ahogy néztem kicsit kigyomlálta a fanslyját, szerintem nem igen lehet érdemes feliratkozni rá.
Sajnálom, volt benne valami vonzó
 
L
l623 commented
Nyilván ő is elkezdte szégyellni magát. Twitteren is törölt minden ehhez kapcsolódó posztot. Próbál ettől elhatárolódni és játszani a szentet, de a pénzt továbbra is elfogadja, lehet feliratkozni.
Egyébként arra gondolsz, hogy törölte a fansly posztjait is? Mert az igazán nagy szemétség lenne, ha feliratkozni fel lehetne, de a posztokat már nem láthatnád. Mondjuk kinézem belőle.
 
R
roooolandka commented
Nem törölte mindet de rendesen leszelektálta mert ,ha jól emlékszem 140-150 képe volt kint most meg van 40 pár.
 
L
l623 commented
Az szép. Nem lehet hogy csak átrakta a VIP tierbe? Nekem amúgy egyáltalán nem mutatja hogy mennyi posztja van.
 
L
l623 commented
de mutatja, közben megtaláltam. :D
 
Sajna nem tudom ki volt aki eredetileg feltette de köszönet neki, én csak egy re-up-al tudok szolgálni köszönhetően az eredeti feltöltőnek.
 
1 Comment

Narkosmalac

New member
Mar 10, 2024
1
1
Azt tudjuk, hogy esetleg nudeja volt e valaha?
 
  • Like
Reactions: Hunleaker
Hunleaker
Hunleaker commented
Nem, de olyan képet vettem tőle, amin a hátán fekszik, a melleitől fényképezte magát pucéran. Mellei nem voltak benne, a puncijának meg csak a teteje látszódik. Mindent, ahol látszódott, cenzúrázott sajnos. De, legalább van róla olyan képem, amina puncija tetejét láttam.
 
R
roooolandka commented
P
Palazs commented
Engem is érdekelne ha lehetséges
 
K
KorpasKenyer commented