Requests kse_ncy - Slovenia

  • Thread starter Deleted member 310267
  • Start date
A je spet pozabila vzet tablete? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Pa ona res misli in verjame, da ji bomo nasedli? 😂😂😂

 
B
BlaZzer87 commented
Dela ampak kdo tole prebere do konca... Vsaka mu cast.. Jaz sem obupal ker je to cista bruhanca
 
LonelyWolf1337
LonelyWolf1337 commented
za kaj takega napisat moreš neka huda mamila uzet res :D Takoj po objavi tukaj je ta zapis zbrisala :D
 
B
BlaZzer87 commented
Ma ta zenska ni 50% v glavi.. ce je nebi foter financiral tak nebi nic mela
 
S
Stefanio87 commented
Prebral sem par stavkov pa sem dobil drisko. Baba je fukjena. Jaz sem že pred časom pisal OF supportu in sem dobil odgovor da noben ne mora priti do osebnih podatkov userjev, niti da bi vas "izsledili" preko bančne kartice, če ste kaj plačevali. Dostop ne mora dobiti noben odvetnik ali sodišče...še sam OF nima dostopa do teh podatkov. Tako da glupača samo straši in piše nekaj v tri dni.
 
Last edited:
ni res.

Imam kar nekaj serverjev na čez na našem glavnem vozlišču in če imaš dostop do njega, torej da je linux server in da imaš dostop do MySQL ali SQL neglede na to kaka enkripcija je narejena, lahko (pogojno) s trdim in voljnim delom pa znanjem na nivoju CEH prideš do podatka.
Seveda moraš vedet "censored", da lahko greš to počet. 👍

Preizkovalni sodnik lahko zahteva pridobitev podatkov, ampak je spet kar nekaj "če-jev" pod katerimi pogoji in še marsikaj... Preveč je za pisat.✌️

Še to dodam: treba je ločit zadeve na kazenske in nekazenske zadeve(torej dejanja, ki spadajo na podlagi predloga).

Skratka, če se vrnemo na njo, ki je itak mentalni bolnik, se ji lahko samo smejete v fris :D
 
  • Like
Reactions: SpillTea
2 Comments
S
Stefanio87 commented
LonelyWolf1337 In ce vse delam preko VPN, ne uporabljam pravih podatkov niti za email, niti za kartico niti za nic me pa kako dobijo? FBI gleda po kameri? Oz ti ki si tak hacker in imas dostope? 🤔
 
S
Stefanio87 commented
Tudi sam delam na podjetju ki se dolocene stvari kupujejo s karticami in nimamo nikjer dostop do teh podatkov ker gre preko drugih providerov ki ponujajo placilo tako da ja...