Requests Hortobágyi Viki

Sep 18, 2021
63
1,564
 
K
kisselemer commented
https://adu ltphoto sets.best/index.php?newsid=42012 pár kép szóköz nélkül
 
padrinokun
padrinokun commented
L
loryb85 commented
Valakinek valami új?🙏🏻
 
3 Comments
P
poiuztrew commented
És most miért is ez a sok dislike? Egyszerűen nem értem😅 vagy már kérdezni se lehet?😀
 
S
Scasha commented
Azt mondanák rá, hogy szabályszegés. Nem lehet kéretegetni. Csak én ezt nem is értem. Ennél a fórumnál ez nagy divat, a külföldiek körében is. A kéregetés lehurrogása. Csak kérdem én, hogy miért követi bárki is ezt a topikot, mint azért, hogy újabb tartalmakat láthasson? Valakinek be kell indítania valahogy, akárhogy az állóvizet... És akkor ez a csoda szokásuk, tömegesen, hogy lehurrogják, aki kéreget. Hát csodás dolog, nem? Én is imádom. A kontent feltöltés az éjjenezve van, a kéregetés meg lehurrogva. De mire jó ez??? Szabály ide vagy oda, az lenne a lényeg, hogy beinduljon már valami.
 
social.anti.
social.anti. commented
valszeg bazmeg mert emberek feliratkoznak páran a topikra, hogy lássák, ha van frissités, aztán az oldalra belépve van 18 értesítés, - végigklikkeli a szerencsétlen, aztán 18/17 kéregetés, nem érdemi hsz vagy kontent megosztás.
az meg, hogy az ilyen valakinek valami új? kérdésre szokpott e lenni feltöltve válaszul valami új, azt lehet látni....

és jah, alapvetően meg szabálytalan is, emellé, de ez a kisebb baj.

szerintem.
 
Last edited:
Abba hagyta az of et?
 
4 Comments
P
poiuztrew commented
Eljegyezték úgy hogy valószínű ennyi volt
 
PaseQ
PaseQ commented
18) Do not make a new post if you have nothing to share.
Posts are for content only. Use the comments if you want to discuss things
 
0
01mate commented
Már terhes is az asszonypajtás😆
 
S
Scasha commented