Requests Márta Szilvia Izabella - Magyar


Tegnap Insta sztorijában is fenyegetőzött. Dehogy megy rendőrségre, mit mondana?

Rendőrbácsiiiiiiiiii valaki lópja a képeimet az óldalamról.
Kérem segícsen!
 
F
Fittt commented
képtelenség hogy jelezi mivel böngészőben fut. A snapchat az egy applikáció az teljesen másképp működik.
 
K
KingsMan0924 commented
K
KingsMan0924 commented
Neeem, nem neked szántam! 🥺🙏 Múltkori sztorijaban valaki írta neki h itt kint van minden képe és ő válaszolt rá. Annak az illetőnek szántam, aki tolja a Tibinek az infót. Ne haragudj! Igaz, nem jól fogalmaztam! 🙏
 
Galsuka2000
Galsuka2000 commented

Akkor ezt megbeszéltük. Nem haragszom, csak érdekelt, hogy kinek szántad, de most már tudom.
 
A ma esti extra poszt egy fürdőruhás kép háttal egy algás felfújható medencében térdelve :)))) eskü a twitteren többet mutat.
 
4 Comments
Galsuka2000
Galsuka2000 commented
Köszönjük hogy figyelmeztetsz bennünket.
Hátha rájön, hogy többet kell mutatnia vagy eltűnik a süllyesztőben.
 
Galsuka2000
Galsuka2000 commented
FrXwkr3WAAAAIQ1.md.jpg FrV7L2UXsAEhw8w9376f7914bcde1fb.md.jpg FrQVwviWYAEF0XM347fa757728c0b3d.md.jpg
Pl. ilyenek Twitteren.
Némelyik képen mint valami drogos kiégett kurva.
 
O
Ocsi222 commented
Twitter profiképén látszik a mellbimbója de a posztban meg letakarta
 
B
bucimaci012 commented
Ha lenne 10e forintom, vennék neki egy normális telefont, amivel lehet képeket is csinalni..
 

Vajon ma mutat valamit? 😀
 
F
Fittt commented
Egyikőtöknek sincs igaza ugyanis semmit nem tett fel :)
A twitteren beharangozó képeknek soha semmi köze sem volt a féltett képekhez. Átbaszás az egész
 
social.anti.
social.anti. commented
:DDDDDDDDDDDDD
 
Mad.Man.D
Mad.Man.D commented
Meg tette amit kellett!
Semmit 😁
 
baszos1
baszos1 commented
Egyébként csak nekem tűnt fel hogy ezek a kurvák egyre lustábbak? Utóbbi egy hónapban 3 csaj se ír vissza nekem, pedig pénzt akartam hozzájuk vágni 😀