Off Topic Napiszar

Mennyire látogattátok az oldalt?

  • Minden nap

    Votes: 10 71.4%
  • Hetente egy-kétszer

    Votes: 4 28.6%
  • Havonta

    Votes: 0 0.0%
  • Talán évente.

    Votes: 0 0.0%
  • Soha.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Hello szia szevasztok!

Azt tudjátok , hogy 8.-a óta támadják a napiszar honlapját? Teljesen elérhetetlenné van téve.

A hacker csávó itt száll be a beszélgetésbe: 32. komment . Végig lehet menni 19. oldalig, ott száll ki a gyakoriból a csávó.
Valaki tud valamit hogy hol tart a dolog?Mit gondoltok erről?:D
Érdekes a sztori.
 
Hogy , a napiszar megbánt sokmindenkit? Biztos! Hogy, kérésre sem töröl képeket? Igaz! Ám nem ismerem a metodikát de az ott megjelenő kápeket nem lopják nem hekkelik. Valaki valamikor odaállt a fotó kedvéért. Annyi van benne mint amit belegondolunk . Érdekes, izgalmas. megmosolyogtató 5 percig. Ha igazolhatóan nem akarja valaki, hogy szerepeljen azt töröljék de ne gondoljon bele senki többet ... szerintem
 
Comment
Hogy , a napiszar megbánt sokmindenkit? Biztos! Hogy, kérésre sem töröl képeket? Igaz! Ám nem ismerem a metodikát de az ott megjelenő kápeket nem lopják nem hekkelik. Valaki valamikor odaállt a fotó kedvéért. Annyi van benne mint amit belegondolunk . Érdekes, izgalmas. megmosolyogtató 5 percig. Ha igazolhatóan nem akarja valaki, hogy szerepeljen azt töröljék de ne gondoljon bele senki többet ... szerintem
Az lehet hogy nem lopják/hekkelik ki a képeket, viszont az kutya hogy egy megbántott ex beküldi nekik a képet és ők FB linkkel együtt kirakják a csajt... Azért az már durva. Azt megértem, ha insta/fb-ra kirakott képeket raknak ki de azt, hogy többségében ártatlan - emberek képei kerülnek ki úgy azért az sok :)
 
  • Like
Reactions: mecor27234
Comment