Requests Pintér Dorottya

You must be registered for see images
 
3 Comments
D
Devvah01 commented
Onlyn 2 hete írtam neki , nem válaszolt, januárban 0 azaz 0 poszt volt… így nehéz pénzt keresni ott 😄
 
A
AdoringFan commented
Ha csinál egy 3-5 perces minőségi videót amin tényleg szexin adja elő magát és mutat magából, akkor az OF-viszonylatban nem olcsó, de nem is olyan borzalmas ár (nekem már ajánlottak hasonlót 70-80 dolcsiért is). Viszont a dollár még mindig 360 Ft (tavaly ilyenkor 315 volt), úgyhogy gondold meg, tényleg megéri-e neked.

Ja, és ne feledd az áfát, amit ő 30-ért ad el az neked 38+-ba kerül.
 
D
Devvah01 commented
Köszönöm a tanácsot, igazából azért írtam ki , hogy hátha valakit érdekel, válaszoltam neki, de ez is 2-3 hét lesz mire reagál gondolom… pedig vagyunk itt páran akit érdekelne szerintem
 

Nem tétlenkedik, de szerintem ez is kamu pénzlehúzás, mint a korábbiak.
 
3 Comments
P
pussyfan19 commented
Tegnap többen lebaszták instán a munkakeresős posztjánál, hogy milyen tróger és hogy mennyire analfabétán csinálta az onlyt, sőt valaki még el is magyarázta neki mit, hogyan kellene csinálnia, ha lenne egy gombostűnyi esze... Gondolom onnan jött hirtelen ez a telegramos ötlet is.
Persze nyilván lehúzás, pont azért csinálja ott, mert az only nem tolerálja az átverést, (ahogy írja is, hogy "only kicseszett vele" csak azt nem teszi hozzá, hogy azért mert vagy 20 ember reportolta, hogy lehúzta) de a telegramon annyi embert ver át ahányat nem szégyell, már pedig nem szégyenlős...
 
D
Devvah01 commented
O milyen meglepő, pedig instán többször írta, hogy már leszámolt ezzel, nem lesz only, ilyesmi, most telegramon árulná a dolgait, lehet ez is a férje és átbaszás! Pedig lenne potenciál a csajban… kár…
 
W
Whisperer11 commented
Már rég nem a férje, de én is úgy hallottam, hogy ő csinálta második körben.