Requests Slovenke Slovenije Slovenia Slovenian Prekmurje Prekmurke

An1t@ Crnk1č


 
Lolek76
Lolek76 commented
Ja kaj ti naj rečem? 100 ljudi, 100 ćudi. Enim najgrÅ”a, drugim pa najlepÅ”a... Vsak ima svoj okus in svoj pogled na lepoto...
 
D
DylanDog456 commented
Ma dej no, vsaka suga zdej misli da bo kr obogatela z OF
 
M
Mongli commented
Res je ja..Je pa tud ful odvisen kok kera pokaze, ker vecina teh sug misl mau v tangicah ksno sliko obesit in d bomo usi kar umiral...
 
C
COA_tt commented
Pa ka ste nore 18$ na mesec ma naročnino
 
.
 
Last edited:
drughi
drughi commented
bolje teŔko bo v živo bi prej kaj vido
 
M
Meetmeinmyworld commented
Kje pa dela ?šŸ˜…
 
drughi
drughi commented
Metropol beltinci
 
K
knejdlin commented
ka je to bilo? ka ne kaže
 
Kaj od Sabine JavŔnik, kaj ma žuto kučo v vučji vasi pa vaga bar v soboti, mogoče? :D
 
4 Comments
johehe1239
johehe1239 commented
To dejansko ŔčeŔ viditi?
 
P
pridigar20 commented
Mamo kaj za viditi?
 
drughi
drughi commented
imas? Vem jo ko delala malo mocnejsa ali videt ne skodi
 
johehe1239
johehe1239 commented
pač nočem bit negativen ampak je prevec nora da bi me palila zato zal nimam nic, jo pa poznam..ehh
 
Dec 19, 2023
1
22
Ges man profil tu gor od te, kda se je zacalo to s slikami. Lidje so/ste mi posilali. In na slikaj nesan ges. Saj mi je seeno, ker pac ges znan ka je resnica, lidje, ka me osebno poznajo, znajo ka je resnica, tudi social media girls zna, ka je resnica, ker je blo ze vec 10 objav, kere so zbrisali, kda san jin napisala pa razlozila pa dokazala ka se dogaja. Ampak zaj pistin objavo, ker mi je enostavno smejsno. Tudi ce bi ble moje slike, se fejst dosta vidi. Vupan ka van fajn drkati na to ā€¦ Cuda.



Prosin, nej mi gnjaviti v dm-se, ker man decka. Neje mi za vase ogabne kurce. Ja, exactly, kera baba nema kurcof na telefoni. Imagine, ka bi me delale to ka vi. Se ne bi meli tak fajn vec. Samo smo nej tak glupe. Jes mo zdaj samo zacala vse javno gucati, vsakoj zeni/babi/deci mo vse pravla, vse, ka okusite svoj strup. Lejko vas je sran. Objavlate slike gor, kere kupite na OF iz svojih penez, ka drugi drkajo na to. Kupite tej slike, ka dikline iz OF majo milijone. Sto je tu nori? Objavlate slike diklin, kere so nej nic krive, razen toga ka so nekomi zavupale, pa poslale slike.



Saj meni je seeno, kak san pravla, ka si sto misli o meni, ka san prerasla to in dosti taksih brezveznih zmislenih stvari dala skoz, ker lidan smetan, ka mi prevec dobro ide v zivoti, al pa dedon smetan, ker me ne zanimajo (zato san tuj to gor ā€˜prileplenaā€™ s slikami, na kerih sploj nesan ges ā€¦ Just funny). Zalim slucaj, al me ne genete, samo smesno mi je rejsan vse skup kak ste baugi, ka morete prositi tu gor, ka sami ne dobite slik, ka sele kakse jebe. Ampak mogoce keri dikline neje seeno, pa de si kaj naredla. Jes srcno vupan, ka mate al te nekda meli hcerko. Pa vupajte, ka nede ona placala za vasa dejanja, ker karma ne pozabi. Prosin, razmislajte z zgornjo glavo, ka vas spodnja v slabe smeri vodi.
 
julian_assange
julian_assange commented
B
bargl commented
Neje mi za vase ogabne kurce.
Gnar ti pa uohka dajemo knede? Ceni stranke, tut če ti ni uaŔeč kae maoo za pouvedate. Pa moj nea ogaben, luŔtkan ket sn satan! PoŔljem?

Ja, exactly, kera baba nema kurcof na telefoni.
Zaka pa neama? Glede na to kaj si naŔrajbala zgora zgleda da bi jih rabla ene par v galerije.
sž
Jes mo zdaj samo zacala vse javno gucati, vsakoj zeni/babi/deci mo vse pravla, vse, ka okusite svoj strup. Lejko vas je sran.
Brafo. Diskretnost nea pomembna neač. Ke te to je. Ka se neka ne strijnjaeŔ sa gučanjem te pa uohka kar grozeŔ nam s tatimle? Sram te bodi dečua. Malo pamete in občutka za to kae delaŔ. Anonimnost je tutele vse. Pa kae boŔ naredela, 15 in 20 letnike kazala mamam njihovim?

Objavlate slike gor, kere kupite na OF iz svojih penez, ka drugi drkajo na to. Kupite tej slike, ka dikline iz OF majo milijone. Sto je tu nori? Objavlate slike diklin, kere so nej nic krive, razen toga ka so nekomi zavupale, pa poslale slike.
Nikomer neaso zaupale, prodale so svojeje slike lulike in zizekov; Ka enkrat na internet daÅ” te to tam ostane. Tak je.

Saj meni je seeno, kak san pravla, ka si sto misli o meni, ka san prerasla to in dosti taksih brezveznih zmislenih stvari dala skoz, ker lidan smetan, ka mi prevec dobro ide v zivoti.
Pa se sama zaslužela z delom ili so ti toj naŔe gnile kurce plačale to fajn v tebe životu ka praviŔ da je tak?

Zalim slucaj, al me ne genete, samo smesno mi je rejsan vse skup kak ste baugi, ka morete prositi tu gor, ka sami ne dobite slik, ka sele kakse jebe. Ampak mogoce keri dikline neje seeno, pa de si kaj naredla. Jes srcno vupan, ka mate al te nekda meli hcerko. Pa vupajte, ka nede ona placala za vasa dejanja, ker karma ne pozabi. Prosin, razmislajte z zgornjo glavo, ka vas spodnja v slabe smeri vodi.
Kak te ne genemo ka si tak jezna tutele. Ka pa te briga kak jaz jebem ili ne in kak to fpliva na kak je fse kar te pravemo bolj res kar praveŔ te. Jes srčno vupam ka mam hčerko da nea bo na OF, ali kak bude da nea gre f smer ka te greŔ. Ako nas ne be kdaj s spodnjo glavo razmiŔljal te nea bi ti nič penezof dobila nikda. Te prafiŔ da kak nas plačemo nage slike te smo slabe in f slabi smere? Tak so pobci od nekda in pačemu bi to slabu bilo?

p.s. probal sem prekmurske, pa nea najbolje, da be deklina vsaj kea razumelo
 
LonelyWolf1337
LonelyWolf1337 commented
Kralj (y) šŸ„‡
PLis ne! Google translate ne prevede tega... :PepegaAim: