Requests Slovenke Slovenije Slovenia Slovenian Prekmurje Prekmurke

Pozna kdo ? Kolegica od Eme Markoja mislim da sta skupaj kelnarili v enem baru, zal nwm katerem…. Če kdo pozna bi prosil ime, ali pa če je kak material od nje, deluje izzivalno😎

 
  • Like
Reactions: Shaft93 and jerry86
J
jebacgodine96 commented
P
pridigar20 commented
Neje se ta Ema Markoja tudi slikarila okoli nekaj?
 
J
jebacgodine96 commented
L
Lolek76 commented
Od te Sabine bi sigurno moglo biti puno materiala, saj jo je pa pol prekmurja "obdelalo". Ta ženska je mejla že več partnerov, kak ma moj pes dlak na sebi...
 
Od Andr3j3 R1tup3r bi se sigurno moglo kaj najti. Nekdaj je bila baje zelo priljubljena med nogometaši Maribora. Sicer bom probal tudi povprašat pri threadu od naših južnih sosedov, glede nato da je 10 let igrala hokej na travi v Zagrebu in se je šele letos vrnila domov v hokejski klub Predanovci. Ampak sigurno bi se moralo najti kaj od nje.


 
Comment
Kolko se govori je en učitelj iz prekmurske oš Andr3j n3m3c iz v3scice pri razkrizju da rad dobiva v ritko
 
3 Comments
B
BlaZzer87 commented
Pa ni on porocen?
 
L
Lolek76 commented
Človek, a maš ti kakšne osebne probleme z tem človekom, glede nato da sem že pri parih postih v komentarjih videl da si napisal tole? Ali si razočaran ker tebi ni dal v ritko? Ta stran ni namenjena osebnemu obračunavanju...
 
S
surewood commented
Pomojem mu je dal nezadostno pri likovnem in ga zdaj blati po internetu.
 

priimke23

New member
Jul 12, 2024
6
10
Od Hane Mazouzi lahko kdo prilepi blowjob?
 
SpillTea
SpillTea commented
Ja... sem ga videl, ta video obstaja. Fafa, kot da ji je zadnje 🤣
 
M
Mia san mia commented
ne vrjamem dokler ne vidim
 
M
Mongli commented
Ja ma SpillTea prov..orng ga je zagrabla in sesa.. 😂