Requests zsanettzsee

Lehet,hogy már valami volt. De tuti nem mind.
 
P
Phbela commented
Fogadni meg ne fogadj arra amiben nem vagy 100%-ig biztos… tisztázzuk én nem más véleménye, irománya alapján döntök hanem az alapján amit látok 😂 2-3 naponta ugyanaz a tartalom nagyritkán egy privát üzenet már ne is haragudj nem ér ennyit egy arrogáns nagyképű nőtől… de jelzi az igazam az is hogy a képeit páran lájkolják

280DBD64-F27A-46DB-AE8A-39531F2237CF.md.jpg A916436B-25B5-4DF1-B597-C3488A67468F.md.jpg C32F22AB-7591-469F-887D-8308E3F2033D.md.jpg
 
K
kisubi88 commented
Előnézető voltam de megbántam. Csatlakozok az előttem lévő hozzászólásokhoz sajnos semmi az a tartalom amit néha feldob. Sajnos sokan ebből akarnak hirtelen meggazdagodni, iratkozz fel 10x dollárért azután csak privátba látsz bármi tartalmat is még 10x dollárért.
 
N
Niko0079 commented
Teljes
Teljesen egyet értek veled,nulla az oldala,másnál egy ilyen ingyenes.Sztoriba néha lök vagy két félmeztelen képet,régen videót is,de de maga az oldalon semmi. Beképzelt és bunkó is. Nem éri meg előfizetni,sokkal jobbak vannak tőle jóval olcsóbban.
 
N
Niko0079 commented
Teljes
Teljesen egyet értek veled,nulla az oldala,másnál egy ilyen ingyenes.Sztoriba néha lök vagy két félmeztelen képet,régen videót is,de de maga az oldalon semmi. Beképzelt és bunkó is. Nem éri meg előfizetni,sokkal jobbak vannak tőle jóval olcsóbban.
 
Feb 15, 2022
8
27
Valakinek valami friss, aki esetleg még követi? Vagy már meglett a Sugardaddy, és nincs fennt?
 
  • Dislike
Reactions: thrawn85
3 Comments
K
kriptomacska commented
Új anyagokért lenne Molnár Anikó cserébe... :D Írjon privátban, akit érdekel..
 
Robika90
Robika90 commented
Engem érdekelne, hol tudod átküldeni
 
C
cuni88 commented
Megosztanád amid van ?