Requests Ljubljana - random (Slovenia)

Meni search ne najde te deklice, torej ne najdem ali pa ne vidim teme o njej... :cry:

To je:

Obstaja kaj?
 
4 Comments
si2224
si2224 commented

Lara Šušmelj, diplomirana kineziologinja in osebna trenerka​


fuck this shit.. ni vredna subs !!

glej kaj pise na ofs: NO NUDE CONTENT. #sfw

ne me jebat- pa se nucane kondome prodaja-- totall slut se svojga tipa fuka z gumo ! ajoj ajoj !!!


avatar30fbf5fc55ca8090.jpg coach-lara1642955266-1.md.jpg goddesslara1651588038.md.jpg header9c6b02d27a9d2c3a.md.jpg soaking-wet-gym-bra-blue-colour1654352194-629b6942bb0f9.md.jpg

 
Last edited:
D
Deleted member 1195360 commented
Napiste osebna trenerka lara na fb pa jo najde
 
DayThunder
DayThunder commented
Tok slabo al kaj? Ohjaaa :(
 
Mar 16, 2023
10
-35
če ima kdo kaj dobrega za menjat naj mi napiše zasebca..še posebej med letniki 90-03..mam dost materjala raznih žensk k smo med kolegi pošiljali.
 
maxy00
maxy00 commented
1maxi1 klošarji pravš 😂😂😂
Sam povedu sm ti da ta forum ni namenjen menjavamin da če hočš menjat pejt drugam in ne teži s tem tukaj. Nism pa nikjer prosu da morš objavt kar maš, sam resnico sm povedu in če pač ne morš tega sprejet ni moj problem 😉
 
1
1maxi1 commented
govorim nasplošno ker 99% folka na tej strani nima nič pa samo fehtajo vsi..sicer pa zakaj nemoreš spregledat objave če te ne zanima? sej je treba oglasit a?
 
B
Beni100 commented

Ka pa če bi nehal smetit objave z temi tvojimi menjavami
Vsepovsod si🤦
 
1
1maxi1 commented
hahahaha vidim da ste edini folk k jim smetajo take objave tisti k nimate nič solidnega za ponudit pa tu jokate pa ste salty. Vsi k majo dober materjal so mi z veseljem pisali. Vidim da si tolk salty da si šou ceu moj profil pogledat tako kot maxy00 in fullballs :ROFLMAO: :ROFLMAO: Lep pozdrav fantje :)
 
Zanima me ce ima kdo kaj ad Anje Bergant. Ima tudi paypal link v opisu zato sprasujem

 
M
Mia san mia commented
 
K
koviplan commented
kriminalec
kriminalec commented
a se je njeni thread tu gor ?
 
K
kiwitree commented
 
F.S
 
I
izinova22 commented
mene tud zanima! :)
 
D
Deleted member 3081892 commented
 
si2224
si2224 commented


no koncno en pameten da objav kar se isce.. ! thx my man
 
I
Iloveasianandblack commented
To vse ni ista ženska.. s črna se ujema drugo ne
 

Deleted member 246869

Well-known member
Leaker
Deleted Account
Contributor
Newbie Getting Addicted I LIKE IT! Popular Uploader
Mar 13, 2020
138
3,411
 
Comment