Requests Pintér Dorottya

Sziasztok.Megszűnt az OF-je,de beszéltem vele,privátban árul tartalmakat,aki úgy gondolja :) ha lesz valamim,megosztom,ti is tegyétek azt :)
 
2 Comments
A
Armadamusic commented
Valaki penzes fiu seggbe ujjaztathatna egy videoban azt fel lehetne ide dobni 😁 arra azert paran kitekernek a gyikot az fix 💪
 
A
Armadamusic commented
Es azota nem lett semmid rola? :/ gondolj a csorokra, a digitalis hontalanokra is 😅
 
30...jelzem még egyszer.....30 ezret kért egy képért :D :D :D
 
5 Comments
D
Dddddddgg commented
42.000 a szex videója😀
 
D
Devvah01 commented
és a 190 kilós exférje kúrja? 😄 valaki vett tőle valamit amúgy, vagy felejtős?
 
K
Kayeen commented
Elég jó teste van. Ügyesen pipázik is.Vettem pár vidit tőle
 
D
Devvah01 commented
nem osztasz meg valamit tőle?
 
D
Dddddddgg commented
dehogy vett tőle😂 akkor már rég kirakta volna és nem csak leírja.. most jön majd a “mid van cserébe írj rám”
 
Valaki/valakik lesz olyan bátor hogy megvesszük közösen a szopós baszós videóját?😀
 
1 Comment
Trashkillerx
Trashkillerx commented
50 ezerért nézed ahogy 3 percig szopja a faszt ? 🤣 inkább rosszlanyokról keress egy hasonló csajt és 3szor szopasd le😉
 
You must be registered for see images


Valaki tudja mik az új nagy lehetőségek nála? Esetleg vásárolt valaki mostnában?
 
K
kaliphoto89 commented
két másik fórumozóval megegyeztünk hogy együtt megvesszük a szex videóját és az árat szétdobjuk három felé
megvettem aztán mindketten felszívódtak de közben látom hogy aktívan kéregetnek itt
szóval ezután szerinted? szivárogtattam eleget ezt most megtartom magamnak
 
R
Ruhrelame commented
F
Franky6 commented
Szia,
D3mcs@k Z5uz5a képeket tudok érte cserébe
 
K
kaliphoto89 commented
Nemcsák Károly?
 

Két rövid szopós videó
 
2 Comments
S
Slaaay commented
Köszönjük uram. Én agyvérzést kaptam volna ha X ezer forintért csak ennyi videó jön
 
P
Paranzit commented
A medál mindenképpen jár érte mert ritka tartalom, ahogy látom ez egy hosszabb videóból lett ki vágva só gondolom csak nem ennyitkao az ember összesen, de legalább látszik hogy bánik vele rendesen nem csak simogatja:D