Requests Jelena Unikat

 
4 Comments
HungFocker
HungFocker commented
Smaraš više u k, ionako si rekao da si ti pretplaćen i da si sve skinuo :ROFLMAO:
 
HungFocker
HungFocker commented
Zapamtio sam ja dobro tvoj post koji je obrisan zbog tvoje pismenosti: 'ja sam platio 29 dolara i sve skinuo od jelene', kao što ti je izbrisano još 50 postova zbog tvoje ekstremne pismenosti :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
HungFocker
HungFocker commented
Toliko si 'pismen' da ne kontaš da to citiram tvoj post, a tvoj zadnji komentar govori upravo o tebi, pogledaj moje postove i pogledaj svoje, lako je zaključiti koji od nas ima PPV od Jelene a ko laže da je pretplaćen a nema za biber, 80 postova na kojima prigovaraš da ta i ta riba ništa ne valja, nikad ništa okačio nisi, koji k spamuješ svaki thread?? da te ne zanimaju muškarci?? :)
 
Last edited:
HungFocker
HungFocker commented
zalutao si na ovu temu, žalim te frende, samo mogu zamisliti kako jadan i neispunjen život imaš kad u 3:21 ujutro ideš meni po postovima i stavljaš 7 negativnih komentara u 2 minute, ipak si ti ozbiljan i odrastao čovek, žao mi je ako sam te povredio jer sam stavljao stare materijale od kice koji nikada nisu bili na forumu - ipak si ti kralj njene teme, nastavi da postaš svaki dan ekskluzivni materijal kao onaj šta si stavio 26 januara i razvuci njenu temu na 100 stranica kobogda, nadam se da zbog mene nisi pojačao dozu xanaxa
 
 
3 Comments
D
Dojavetips commented
ti si buraz najdosadniji lik na ovom forumu. Najveci smarac i hejter, na svakoj temi. I nisam prvi koji ti kazem to. Iskuliraj malo. Ako ti se ne svidja ne gledaj i tjt
 
1
1082 commented
Anything new
 
B
BiggBigg commented
Rekao sam vam ja ona je sve blokirala ...zato nema novog sadrzaja
 
 
Last edited:
3 Comments
B
BiggBigg commented
Slike su skrinsotovane sa klipiva koji su na instagramu ili su ranije ovde prikazivani..ocigledno nisi pratio objave
Nema potrebe d se ljutis
 
HungFocker
HungFocker commented
slažem se i ne ljutim se što prosleđuješ odavde haha, al mislim da nije korektno šta piše onaj na koga se moj komentar odnosio, najprije se žalio da se ne može preDplatiti, napisao sam mu u poruci kako, pa je ostavio komentar kolegi koji postavlja 'već viđeno', sada se opet žali da nema ništa nova i da je sve viđeno, baš me čudi ☹️
 
Last edited:
HungFocker
HungFocker commented
još mi nisi dao linkove na ta videa šta su navodno bili na forumu :)
 
New onlyfans videos Jelena coming
 
HungFocker
HungFocker commented
na ovom threadu su odjedanput svi postali iznimno tolerantni pa ni ja neću stavljati klaunove, e moj turčine, moj turčine :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

BiggBigg

Well-known member
Leaker
Contributor
Apr 27, 2021
108
2,865

Nesto staro
 
HungFocker
HungFocker commented
AnusG054
AnusG054 commented
1
1082 commented
Post it man…
 
1
1082 commented
This man robert_gtown16 is one with the selfish man on this earth…if a beggar will share what he have even he has little..but this guys is a selfish man…
 
jbg, izgleda da nema više interesa za jelenom, carnex salama, zamolio bih kolegu, starog prvoborca sa foruma šta je kačio dok sam ja bio u pelenama, da okači video sa slike šta mi je napisao u poruci u decembru da ima, do tada ide kompilacija od kolege sa fakulteta opštenarodne ribologije :)
 
Last edited:
1 Comment
1
1082 commented
Hi brother do you have the video of that picture…