Requests kobrica

ko ima klip sa youtuba gde Pesa hvata Sofiju za dupe, dobija sve od Kobrice znaci ovo novo, i ono staro sto je pobrisala, gde je pokazivala bulju u tangama i sve.
 
  • Like
Reactions: nemanja777
3 Comments
N
nemanja777 commented
nemam to
ako zelis postavi od kobrice ako ne skloni se sa threada, ovo je sajt da se deli jedni sa drugima sta ko ima, ne da se ucenjujemo i menjamo
 
L
ljlikvefakcija commented
burazeru, da ti objasnim, posto vidim da si manje od 6 meseci na forumu (verovatno si neki klinac) i skor ti je -8 :D...
pod 1. naravno da je za menjanje, ako se dogovorimo, jedino ne sme da se naplacuje, za to ide prijava.
pod 2. ja sam vec podelio od Kobre SVE sto je do sad izbacila, pa sam sklonio kao sto si video, jer niko od vas pedera nece da deli
pod 3. vidim na svakom threadu ti molis za nesto, jel ne mozes sam nesto da kupis? kazem, verovatno si klinac...
pod 4. ja sam na forumu preko 2 godine se prijavio zbog stranih youtuberki koje su otvorile OF i delili smo sadrzaj od po 200e, dolara, kako hoces...
znaci ja sam trazio sadrzaj kojeg nigde nema, (za ono sto hocu, ja platim) znaci dzaba je bio sa youtuba, i nudim nesto sto vredi stotinak evra, a ti meni kazes da se sklonim... jbg.
sve najbolje u potrazi za sadrzajem. :D pozdrav! :D
 
L
limenideda commented
Ma ti si decko debilcina popusis nam kurac sa sve tvojim slikama od 200e i dolara :)